Pigtaily – optické káble. Obrovský sortiment IT technológie na jednom mieste. Z našej ponuky si zaručene vyberiete.

Pigtaily

Optický Pigtail 9/125, OS2, LC/APC, 1,5m

0 out of 5
(0)

Vložný útlum: 60dB
Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
Teplota při skladování: -40oC až +75oC

15.74 s DPH Pridať do košíka

Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1,5m

0 out of 5
(0)

Vložný útlum: 60dB
Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
Teplota při skladování: -40oC až +75oC

15.74 s DPH Pridať do košíka

Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1,5m

0 out of 5
(0)

Vložný útlum: 60dB
Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
Teplota při skladování: -40oC až +75oC

15.74 s DPH Pridať do košíka

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky