skuska
Item added Item updated Item removed

Žiadne produkty v košíku.

Typy platieb a dopravy na MobileCare.sk

MobileCare.sk ponúka svojím zákazníkom rôzne možnosti platby tak, aby si každý vybral tú, ktorá mu najviac vyhovuje pri nákupe online.

Možnosti platby eshopu MobileCare.sk

Platby kartou zabezpečuje pre náš eshop spoločnosť besteron, ktorá zabezpečí bezproblémovú transakciu medzi Vaším účtom a našim eshopom.

Dostupné

Zdarma

Dobierka je aj v dnešnej dobe veľmi využívaná, a preto si aj u nás môžete stále tovar objednať na dobierku a zaplatiť tak pohodlne v hotovosti alebo kartou priamo doručovateľskej spoločnosti.

Dostupné

2,-€

Bankový prevod, alebo platbou pomocou mobilnej aplikácie je stále dostupná. Náš eshop Vám pri zvolení tohto spôsobu platby Vám vygeneruje aj QR kód pre platbu.

Dostupné

Zdarma

Ahoj splátky predstavujú pohodlné financovanie akéhokoľvek tovaru od bielej elektroniky, cez drony až po mobilné telefóny. Kúpte si produkt hneď a financujte ho postupne s ahoj splátkami.

Dostupné

%

Spôsoby dopravy eshopu MobileCare.sk

Poštový kuriér Vám doručí tovar priamo k Vám domov. Nevyužívame klasickú službu Slovenskej pošty, ale Expres kuriéra.

Nedostupné

2,9-€

Pohodlné doručenie spoločnosťou Slovak parcel service naším zákazníkom odporúčame na základe kvalitných služieb spĺňajúcich požiadavky na rýchle a bezpečné doručenie tovaru bez akéhokoľvek poškodenia.

Dostupné

5€

Zásielkovňa je momentálne veľmi obľúbený spôsob dopravy. Zásielkovňa je priamo napojená na náš eshop a hneď po objednávke sa Vám vygeneruje trackovacie číslo, ktoré si viete jednoducho sledovať vo webovej i mobilnej aplikácii zásielkovne.

Dostupné

2,90€

nad 150€

ZDARMA

2022
© MobileCare.sk - člen obchodných značiek MCARE Group
proudly powered by gecora digital
cross